ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності»

Івано-франківська делегація (в т.ч. і доценти навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Ігор Медицький та Ігор Козич) взяла участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності», що відбулася на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Три сотні науковців з кримінального права зібралися у стінах Національної Академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького , щоб обговорити проблематику нинішнього законодавства  . Адже зміни та доповнення, які були внесені впродовж кількох років у відповідні закони, негативно впливають на діяльність багатьох силових структур. Тому тут напрацьовують план щодо можливих змін деяких норм права.