ХVIІ Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців

27-31 жовтня 2019 року відбувся фінальний етап  ХVIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців , який відвідав доцент кафедри кримінального права Козич І.В.

Метою турніру юних правознавців є популяризація правових знань серед учнівської молоді, її виховання в дусі загальнолюдських демократичних цінностей; створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей школярів, прищеплення їм навичок критичного мислення, роботи в колективі, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Для участі в змаганнях зареєструвалися 21 команда із різних регіонів України.

Команди з Волинської, Донецької, Житомирської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської областей упродовж чотирьох днів з 28 по 31 жовтня змагатимуться за пальму першості, обмінюватимуться набутим досвідом і знаннями, знаходитимуть нових друзів, отримуватимуть задоволення від ігор, що будуть проводитися на базі комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».