Участь доцента кафедри кримінального права Козича І.В. в атестації наукових працівників у якості офіційного опонента

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право.

Своє наукове дослідження презентував заступник директора з безпеки АТ «Укртранснафта» Юрій Чернега. Тема його дисертації – «Відповідальність за підкуп за кримінальним правом України». Науковий керівник роботи – Олександр Марін, кандидат юридичний наук, доцент, доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Офіційними опонентами виступили: Зоя Загиней-Заболотенко, доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу підвищення кваліфікації прокурорів з питань запобігання корупції інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України та Ігор Козич, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».