Юні правники на шляху до світу права!

6 квітня 2024 р. згідно з наказом Івано-Франківської обласної державної адміністрації №151 від 02.04.24 р. на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. Участь у турнірі взяли команди з різних шкіл Івано-Франківщини.
До складу журі увійшли як вчителі, так і викладачі ННЮІ. Зокрема, до складу журі увійшли представники кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права, а саме: голова журі – директор Навчально-наукового юридичного інституту, професор Ю. І. Микитин, та член журі – асистент кафедри М. О. Яцина.

Колектив кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права щиро вітає переможців – команду Фізико-технічного ліцею Івано-Франківської міської ради!