Чергові заходи із реалізації внутрішньої академічної мобільності

02 травня 2024 р. у рамках реалізації заходів із внутрішньої академічної мобільності на кафедрі політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права гостьову лекцію для студентів ІІІ-го курсу (освітня програма «Право») провів доктор юридичних наук, професор ПИСЬМЕНСЬКИЙ Євген Олександрович – завідувач кафедри поліцейської діяльності Луганського навчально-наукового інституту імені Е. О. Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ. Тематика лекції була присвячена кримінально-правовій політиці України у сфері протидії колабораціонізму. За допомоги інтерактивного спілкування із студентами проф. Письменський охарактеризував основні етапи становлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність (ст. 111-1 КК України), наголосив на проблемних питаннях кримінально-правової кваліфікації даного складу кримінального правопорушення та його розмежування із суміжними складами, виокремив складові елементи кримінологічного  портрету особистості колаборанта.