Наукові здобутки працівників кафедри на міжнародній арені

Асистент кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права, доктор філософії зі спеціальності Право М. О. Яцина 21 травня 2024 року взяв участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Організація в міждисциплінарній перспективі та організаційні аспекти пенітенціарної діяльності», яку проводила Академія юстиції м. Варшава.
У рамках реалізації договору про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Академією юстиції (Республіка Польща) Максим Олександрович виступив з доповіддю на тему: «Security in the management of an organization in wartime condition – example of Ukraine”.
Організаторами заходу виступили Інститут наук про безпеку, Інститут управління та наук про якість, Інститут прикладних пенітенціарних досліджень Академії юстиції (Республіка Польща). За результатами проведення конференції передбачено видання монографії.