Аспірантка кафедри Ірина Варивода пройшла стажування в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+

З 20 травня по 18 червня 2024 року аспірантка кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Ірина Варивода пройшла стажування в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+, яка проходила на базі Греко-католицького богословського факультету Пряшівського університету (м. Пряшів, Словаччина). Під час стажування учасники досліджували проблемні питання щодо впровадження медіації та пробації в кримінальному законодавству, спілкувались з суддями та практикуючими юристами щодо ефективності використання альтернативних способів вирішення конфліктів. Під час стажування також учасники взяли участь в конференції на тему “Підтримка освіти з медіації та вирішення конфліктів”. В рамках зустрічі з деканом Греко-католицького богословського факультету Пряшівського університету П. Тірпак (doc. ThDr. Peter Tirpák, PhD) та заступником декана з навчально-виховної роботи, акредитації та оцінювання якості Греко-католицького богословського факультету Пряшівського університету Я. Кораніч (doc. PhDr. Jaroslav Coranič, PhD) обговорили перспективи взаємодії для виконання програми стажування щодо популяризації медіації та можливості подальшої співпраці. Професор Ю.Попович (ICDr. Jurij Popovič, PhD., univ. doc.) організував тематичні професійні зустрічі, а також провів цікаві екскурсії містом, територією університету та факультету.