ВІТАННЯ З ВИХОДОМ МОНОГРАФІЇ!

Колектив кафедри кримінального права щиро вітає доцента,к.ю.н. Медицького Ігора Богдановича з виходом монографії «Наслідки злочинності в Україні: теоретичні і прикладні аспекти» та бажає подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!

15 травня  вийшла з друку монографія «Наслідки злочинності в Україні: теоретичні і прикладні аспекти», присвячена комплексному дослідженню проблеми наслідків злочинності. Здійснено ґрунтовний аналіз поняття наслідків злочинності та його змістовного наповнення, розкрито рівні співвідношення між суміжними теоретичними конструктами. Особливу увагу приділено існуючим методикам оцінки наслідків злочинності, міжнародно-правовому досвіду зарубіжного вивчення наслідків/ціни злочинності. Окреслено обсяг втрат людського потенціалу внаслідок різного роду форм протиправної поведінки, розглянуто найбільш значущі нематеріальні наслідки злочинності на індивідуальному, суспільному та державному рівнях вияву. Розкрито стан, ефективність та «собівартість» державного впливу на злочинність у структурі її наслідків: кримінально-правового законотворення, діяльності суду та органів кримінальної юстиції, застосування інституту виконання покарань. Наукова праця буде корисною для науковців, практичних працівників, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів юридичного спрямування, а також широкого кола читачів, які цікавляться питаннями теоретико-прикладного забезпечення боротьби зі злочинністю.