Круглий стіл “Запобігання корупції у приватному секторі”

1 липня аспірант кафедри кримінального права Яцина Максим Олександрович взяв участь у науково-практичному круглому столі  “Запобігання корупції у приватному секторі”, проведений Науково-дослідним  інститутом вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса спільно з Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого. “Круглий стіл” проходив в онлайн режимі за допомогою сервісу ZOOM,що дозволило зібрати чисельну аудиторію: представників великих приватних компаній, провідних учених України,посадових осіб Національного антикорупційного бюро України,Служби безпеки України та Національного агенства з питань запобігання корупції.За результатами було видано збірник матеріалів учасників,куди ввійшли тези доповіді аспіранта Яцини М.О. на тему “Неурядові організації як суб’єкти протидії корупції у приватному секторі”.