Всеукраїнський конкурс малих грантів для молодих вчених в галузі кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

Доцент кафедри кримінального права, к.ю.н. Медицький Ігор Богданович  взяв участь у якості рецензента у проведенні Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кримінального права» Всеукраїнського конкурсу малих грантів для молодих вчених в галузі кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права. Фіналістів конкурсу було оголошено 24 листопада 2020 р. на Загальних зборах членів ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Категорія «Аспіранти і молоді науковці»:

І місце (182 бали) – Степаненко О.В., доцента кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія». Тема доповіді «Систематичність як ознака домашнього насильства (ст.126-1 Кримінального кодексу України)»;

ІІ місце (165 балів) – Ведернікова А.О., ад’юнкт факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Луганського державного університету внутрішніх справ України ім. Е. О. Дідоренка. Тема доповіді «Європейський досвід кримінально-правового регулювання булінгу»;

ІІ місце (155 балів) – Жерж Л. А., аспірантка Навчально-наукового інституту права Університету фіскальної служби України.  Тема доповіді «Імплементація в Україні позитивного зарубіжного досвіду запобігання злочинам, пов’язаних з незаконною трансплантацією».